Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a nadrágról?

Mit gondoltok erről a nadrágról?

Figyelt kérdés

Hétkoznapi viselet lenne

[link]



jún. 30. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ez nem annyira utcai viselet. Sokszor látom a középiskolás srácokat ilyenekben. Kicsit olyan, mint aki az otthoni melegítőben van éjjel nappal.

Ez a márka meg egyébként sem jön be. Túlárazott, béna logó és a minősége a kínai ruháké.

jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Túlárazott melegítő, ha valakit ilyenekben látok hétköznap leginkább az ugrik be, hogy igénytelen
jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi pénzért már egész jó farmert is lehetne kapni, ami sokkal inkább megfelel hétköznapi viseletnek. A linkelt nadrág arra tök jó, hogy a sarki boltba kiszaladj benne, amikor rájössz, hogy elfogyott a sör, de direkt és rendszeresen nem venném fel házon kívülre.
jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Túlárazott melegítő. Otthoni cuccnak jó, de arra nem adok ki ennyi pénzt. Abból a pénzből meg inkább veszek egy farmert.
jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem semmi gond nincs azzal ha valaki melegítőben megy ki az utcára, viszont ennyi pénzt nem ér. De melegítőben még nem feltétlenül néz ki az ember igénytelennek. Szerintem legalábbis..
jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen átlagos basic nadrág


Ilyen melegben nem lenne jó.

jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
(A lányok is melegítőben járnak)
jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Senior Séf ***** válasza:
49%
Hajléktalanokon el tudom képzelni...
júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Sima melegítő. De a Drk márka szerintem gagyi.
júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"#munka #iskola"

Te az igazgató vagy, egy diák, vagy a kertész? :D

júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!