Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Imádom a divatot, a szép...

Imádom a divatot, a szép ruhadarabokat. S igen ha egy nő tudja is viselni. Lányok ti mennyire nézitek meg a lányokat a hétköznapokban ?

Figyelt kérdés
Rengetegszer észre veszem magamon hogy megakad a szemem egy szép nő/lányt látva. S semmi szexuális tartalom. Kizárólag imádom ha egy lány egy toppot épp úgy tudja viselni mint egy nő egy koktélruhát. Nőként kérdezve más lányok is így vannak vele?

jún. 28. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Én igen megnézem, és sokszor elborzadok a nők ízlésén. Van amelyik igénytelen topis, van aki 40+ osan úgy öltözik reggel munkába menet, mintha a sarokra menne strichelni (plattform magassarkú, csőtopos miniruha, tetovált zöldesre fakult fekete szemöldök, és az arcából ítélve - nem tudom hol dologohat, de minden reggel látom a buszon). A másik véglet pedig amikor nem ad magára. Sokan azt se tudják hogyan kellene öltözni adott szituációba. Nagyon ritka, hogy egy nő "jól össze van rakva", és látszik rajta, hogy van ízlése és önkritikája.
jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézem. De nem ítélkezve és nem is szexuális tartalommal. Hanem szimplán szeretem a szép, passzoló dolgokat. Én a szép, természetes színű, dús hajakért vagyok még nagyon oda más lányokon. Az enyém sajnos valamiért megritkult, és szeretem csodálni ha valakinek olyan van.
jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Előfordul, legtöbbször azért nézem meg, mert tetszik a ruhája vagy olyan van rajta amihez hasonló van nekem is és érdekel, hogy ő hogyan hordja, mivel kombinálja ami nekem nem jutott volna eszembe.
jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg szoktam, de nekem pont, hogy az alteresebb stílus szokott inkább tetszeni 😀😄
jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon a divatban, egy kicsit sem. De azért vannak ruhadarabok amik nekem is tetszenek. Persze, simán megnézem. Nem bámulom, hogy a szemem majd kiesik, csak egy-egy diszkrét pillantás. Szerintem az ilyennel egyáltalán nincs baj.
tegnap 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!