Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Remixshop áruvisszaküldéssel...

Remixshop áruvisszaküldéssel tapasztalat?

Figyelt kérdés
Figyelmetlen voltam és utólag vettem észre, hogy a termékhez az van írva, hogy "használat jelei alig észrevehetőek", szóval azért használt, kép kinagyításnál lehetett is látni, hogy viseltes a ruha. Majdnem 20ezer forint, amennyit nem is sajnálnék rá, ha hibátlan lenne. Ha visszaküldöm visszakapom a pénzt vagy elháríthatják annyival, hogy le volt írva az állapota. Rendeltél már a fent említett oldalról? Mennyire vevőorientáltak?
jún. 26. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha normálisan leírod, hogy mi a baj a ruhával, szerintem ők is korrektek lesznek és visszaveszik. De ha még fel sem adták, csak megrendelted, akkor az elállást is választhatod, és akkor ki sem fogják küldeni. Egyszer én is küldtem vissza ruhát, mert tele volt állatszőrrel.
jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj nekik és nem kell átvenned sem. A keresőben meg állítsd be hogy outlet termékeket mutasson csak. Azok nem voltak hordva. Azokon is lehet hiba, pl kaptam már szakadt, lyukas terméket de akkor a visszaküldésért nem számolnak fel pénzt.
jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
jún. 27. 12:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!