Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell eladni használt...

Hogyan kell eladni használt ruhát?

Figyelt kérdés

Van egy pár rakott szoknyám, amit nem is hordok régóta. Szeretném eladni őket, mert amugy is szeretnék egy kis zsebpénzt, és legalább hely is felszabadulna a szekrényembe.


Az a baj, hogy sose adtam el semmit, nem értek hozzá. Hol tudnám eladni a szoknyáim? Hogyan működik az egész?



jún. 23. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sok munka eladni,kevés pénzért lehet és a ruháid max 20 százalékát


Lefotózod, feltöltöd egy elados oldalra pl gardrobcsere, vinted, facebook marletplace. Megbeszeled a talalkozot vagy a postazast es elkuldod.



Vintedet kiepobalhatod. Sok foto, minden adatot adj meg. Es hogy mennyi penzt szeretnel erte. Ha valaki megveszi, kapsz uzenetet, el kell vinned az altala kert foxpost vagy packeta pontra es bemondani a kodot.

jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Ha egy szoknyát annó 6k-ért vettem, mennyiért tudom eladni, hogyha keveset hordtam, és semmi baja? Gondolom kevesebbért, de mennyivel?


És 16 évesen szabad ilyen oldalakon ruhát eladni? A fizetés hogy működik, átutalással küldik bankkártyára, vagy kézpénzben kapom?

jún. 23. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Vinted a legbiztonságosabb.

Én féláron szoktam hirdetni de úgy is kicsi az esély.

A nagyon márkás cuccokat jobb eséllyel lehet eladni jobb áron.

jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Vintednél ha eladod, feladod, vevő átveszi, ha mindent rendben talál akkor kapod a pénzt a vinted fiókodba, onnan pedig tetszőleges idő után átutaltathatod a számládra.

Én például meg szoktam várni míg összejön mondjuk legalább egy 10 ezer és utána átutaltatom.

jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű eladni, de azért van néhány trükk amivel sikeresebb lehetsz az eladással! Írj privátban és elmagyarázom:)
jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!