Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell ruhaméretet mérni?

Hogy kell ruhaméretet mérni?

Figyelt kérdés

Az a fura, akárhogy böngészem a netet, nem jövök rá. Pl. kell egy ruha hossza és a dereka mérete. Rajtam kell mérni vagy “üresen”? Mert ha magamon mérem, nem biztos annyit mutat, mint mason. (Pl. ha el akarom adni egy ruhámat, vagy szeretném tudni, jó-e rám egy ruha.)

Előre is köszi a kíméletes válaszokat! 😀👗



jún. 18. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Hát a női ruhák méretezése egy káosz, minden cég más babát használ, és azt növelik vagy csökkentik méretre.


Az oldalon van egy centis táblázat, hogy az adott ruhadarabnál mekkora kell.


Én még sokszor egy cégen belül is 2-3 külön méret vagyok, mert a ruhadarabtól függ, hogy hogy áll.

jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
59%

Eladàs az izi, csak beírod, h 36os, vagy ami a cimkén van.


Az, h jó-e ràd ...na az kb csak próba útjàn. A méretezések szórnak, a 34es amott màr 36os és így tovàbb.

jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Online eladáshoz kellene
jún. 18. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Mérd le mindnen irányból, és a leírásos részbe ezt írd oda.


A keresõhöz kulcsszónak meg írd be azt, ami a comkén van. Ha a cimkén nincs semmi, vagy nincs cimke, akkor írd azt hogy free size.

jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Online eladashoz a legjobb ha a ruhat mered es nem korbe hanem siman . Az a legpontosabb.

En meg neha odairom hogy pl az en derekam 74 cm es ram kicsit bo vagy valami hasonlo

jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
jún. 23. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!