Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Kínai, vagy a Vietnámi...

Kedves Vezető kérdése:

A Kínai, vagy a Vietnámi Converse a tartósabb ?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem találok normális Converse cipőt. Az előzőt még vagy 5 éve vettem kint valahol.

Ma a Hervis-ben voltam, 2 variáció volt(elvileg ugyan az a sima, nem magasszárú):

Egyik:


Made in China:

Rosszabb anyagminőség, kicsit másabb kialakítás a sarokvédőnél.


Made in Vietnam:

Jobb, finomabb anyaga van ,

(főleg belül nagy a különbség), mint a Kínainak, de oldalt ahol a vászonhoz van ragasztva, az összes, középen puklis volt, eléggé látható módon.


Lassan feladom, de gondoltam hátha van valakinek tapasztalata a két verzió között.


Kiscsaj aranyos volt odajött hozzám, hogy segíthet e, mutattam neki a két verziót, mosolygott, hogy látja Ő is, elég gáz.

Köszönöm ha van tapasztalatod, és megosztod.



jún. 5. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő sz@r. Ezek ilyen 2 hónapos cipők. Egy nyári szezont talán kibír de utána dobhatod el. Én egy made in usa conversre vadászom már régóta de még használtan is nehezen beszerezhető és drága.
jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja, máshogy is néz ki, ahhoz képest full vágyainak hát a Vietnámi és a kínai is. :( még a Converse márkaboltban is ezeket a szivacsos belsejű szrokat találtam.

Itt pl egész jó utánzat van, de még itt is látszik a különbség, főleg a gumi fényénél, az anyagon, a rugalmasságon.

[link]

De magyarban meg még a videóban szereplő fake től is, nagyobb, szinte csak ilyen gagyi szivacsos belsejűt találni.

Én is azt vadászom.

jún. 27. 09:50
 3/4 A kérdező kommentje:
*gagyinak hat
jún. 27. 09:50
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Mondjuk ezekre azt mondom hogy megérnek 30 ezret.



Magyarban kb ilyeneknek botlasz, mint egy full Józsefvárosi piacos, 2 ezres cipő:


[link]

jún. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!