Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni olyan ruhákat,...

Hol lehet venni olyan ruhákat, pólókat, nadrágokat, amik nem egyszálbelűeknek készülnek, hanem nagyobb méretűek, 3XL vagy nagyobbak?

Figyelt kérdés
jún. 5. 08:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Milyen stílusban? Pontosan milyen ruhadarb kellene?
jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jelenleg rövidnadrág érdekelne, térdig érő, pamut lehetőleg.
jún. 5. 09:14
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Manapság már a kínai ruhaboltok is rájöttek, hogy Magyarországon szeretnek az emberek zabálni, és muszáj nagyobb ruhákat is árulni, ha bevételt akarnak. Múltkor láttam több 5XL-es, 7XL-es nadrágot is.
jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ezek mind természetes anyagból vannak, térdig érnek és van benne nagy méret



[link]


[link]



[link]

jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4XL-es érdekelne. Amazonról lehet utánvéttel rendelni? Még nem próbáltam.
jún. 5. 09:36
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

"Manapság már a kínai ruhaboltok is rájöttek, hogy Magyarországon szeretnek az emberek zabálni, és muszáj nagyobb ruhákat is árulni, ha bevételt akarnak."


Sok 30as-40es nõ pont azért hízott el, mert a 90es-2000 es években étkezési zavaros volt. Semmi nem hízlal úgy, mint az, ha évtizedekig éhezésre van ráállva a test.

jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

5, a centiket nézd, az Xek semmit nem jelentenek.


Utánvételt nem próbáltam még, de ha nem józ visszaküldöd és kész



A Cider plus size ruhái is jók. Az appban tudsz rendelni

jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kínai boltban a 2xl nadrág l méretnek felelt meg, hiába a nagy számok, a centiket kell nézni és személyesen felpróbálni, amit csak lehet. A lidl méretezése fordított, ott az l elmegy xl-nek, szoktak lenni extra nagy megnevezéssel is ruháik.
jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értem. Én kínaikban, Tesco és hasonló helyeken néztem, de többnyire csak kisebb méreteket láttam. Ezért sem értem, azért vannak erősebb alkatú emberek is, hogy ők hol vásárolnak.
jún. 5. 09:49
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én innét rendelgetek, teljesen megbízható, korrekt cég, sok cuccom van tőlük.


[link]

jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!