Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miniszoknyás lányok, ezt így...

Miniszoknyás lányok, ezt így bevàllalnátok egy randira vagy oda inkább hosszabb szoknya v. nadrág illene?

Figyelt kérdés

[link]


Nem túl elegáns helyre megyünk, csak egy kisebb vendéglőbe, utàna sétálnánk, fagyiznànk egyet, ilyesmi...



jún. 4. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Első randira nem vállalnám be, párommal bármikor kimozdulok ilyesmiben.
jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem azzal nincs gondom, hogy mini, de az ilyen bőr vagy bőrhatású cuccokat utálom.
jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon qvás. Inkább szolid elegancia, mutogatom majd magam akkor, ha szexre is sor kerül.
jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Jjuj. Ez így borzasztó ribis.
jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Elég ronda darab és még krvás is. Első randit második nem követné, ha ebben jönne a csaj.
jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
43%
Ezt tuti nem. Nálam a miniszoknya a combközépig érő, afölött az már szexruha. Van bőr miniszoknyám amit simán felveszek bárhova de az ennél jóval konszolidáltabb.
jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jó lesz.
jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez ronda
jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Tetszik.De ne első randira.
jún. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag szoknyát hordok, de leginkább csak rakottat szövetből (most is abban vagyok), és ennél hosszabbat, minimum combközépig érőt.


Ez ronda és túl rövid.

jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!