Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki miben van ma suliban?

Ki miben van ma suliban?

Figyelt kérdés

Nem csak a kérdés kiírás napján válaszolhattok, hanem folyamatosan. ^^


Rajtam ma sulis ünneplő van. Matrózblúz, fekete szövetnaci, magassarkú, a sulis sötétkék sál, és fekete blézer, amíg hűvös van.


18/L



jún. 4. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Földig érő világoskék szoknya fehér virágos mintával

Fehér vékony pántos croptop

Fehér kötött rövidujjú kardigán

Fekete loafer

Barack színű vászontáska

jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szövetnaci? Lehet, hogy nem ugyanarra gondolunk, de én még sohasem láttam 40 alatti nőn olyan nadrágot... Ne érts félre, nagyon csinos az, csak hát pont ezért az idősebbek hordják.
jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetem is számít?

Fekete vászon/tornacipő, fekete farmer (itt is hűvös van), barna galléros felső, fekete obszidián nyaklánc, fekete óra, barna bőr hátizsák (biciklivel jöttem, ezért ez praktikus). Meg persze alsónemű.

jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hűvös időre készültem ma, úgyhogy tornacipő, fekete nadrág, fekete metallicás női póló és fehér oversized hoodie.


18/L

jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, de eltelt egy nap.

Ma ugyanaz a fekete tornacipő van rajtam mint tegnap. Ugyanaz az óra. Most egy ezüst nyaklánc van rajtam, fehér blúz, szürke farmer, fekete textilöv. Fekete bőr oldaltáska.

jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Ma vizsgázni voltam:)

Fekete cipőben, fehér farmershortban (amivel beleültem egy muskátliba, ezért piros foltos lett) és mályvaszínű virágos felsőben (amit leettem vizsga után szecsuáni szósszal)

De megérte, mert nagyon nehéz volt és csak egy darab tételt tudtam, és sikerült pont azt kapnom:D

jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!