Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről az öltözkö...

Mit gondoltok erről az öltözködési stílusról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Tehát lényegében buggyos ruhák, 2000-es éveket idézve.



jún. 1. 10:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kissé anakronisztikusak, ma már polgárpukkasztóak, meg nem értettek. Mondjuk az utolsó képen 1-2 szettet még én sem értek :D
jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Fúj! Nekem nem jön be, bocs.

A 2000-es években iyeneket hordtunk volna?! Ha igen, akkor legfeljebb nagyon kisírtíva, parodizálva igaz. Vagy egy szűk szubkultúrára. Általánosan nem volt jellemző.

jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

12


Akkoriban sokan hordtak ilyesmit is, elterjedt volt egy bizonyos korosztályban (hiphop, skater, D & B nagyon ment). Ahogy mondani szoktam, ilyen korszaka nagyon sok srácnak volt, legalábbis akkoriban.

jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért kellett azért lepontozni, mert negatív véleményt írtam? Csak az egyetértő válasz az elfogadott? Ebben is látszik, hogy egyre több az idióta ezen az oldalon. 9es voltam.
jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14


Mert itt ez divat. Felesleges ezen fennakadni. "Extrém sport" hülyének lenni :D Szerintem a lepontozók egy része nem is élt még akkor.

jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az első képet nem hozza be. A másodikról az én tinédszerkorom jut eszembe, minden 2. srác így nézett ki. Jó kis 2010-es évek emo korszaka. A harmadikról meg az, hogy látszik hogy az anyukájuk mossa a gatyájukat. Ha az nem ilyen gusztustalan szabású lenne ami minden galambszart, kutyahugyot, meg csövestarhát felszed, akkor nem lenne semmi extra. Sima deszkás tinédzserek, kb mindig volt valami ilyesmi stílus divatban. Nem gondolom őket sem meg nem értettnek, sem polgárpukkasztónak. Ezer éves stílusok, szinte mindenki átesett ilyen korszakokon.
jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!