Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női fekete műbőr dzseki, vagy...

Női fekete műbőr dzseki, vagy fekete farmerdzseki éri meg jobban venni?

Figyelt kérdés

Műbőr dzseki szerettem volna venni, mert az enyém tönkrement. Kb. olyan 10 ezer forint èrtèkben. A Mangoban néztem, ahol csak fekete farmerdzsekit találtam, ami viszont tetszett is, ahogy rajtam àllt, de sokalltam egy farmerdzsekiért 13 ezer forintot, megmondom őszintén..Közben találtam a webshopban 10 ezerért műbőr dzsekit, csak most már kicsit tartok tőle, hogy esetleg nem fog jól àllni..:/

Előre is köszi!


máj. 30. 03:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én műbőrt vennék.
máj. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 10ezer forintos műbőr dzsekik általában nagyon gagyi hatásúak szoktak lenni. Ordít róluk, hogy műanyagból vannak. Szerintem egy gyenge minőségű műbőrdzsekinél sokkal jobban néz ki egy farmer dzseki ami ráadásul tartósabb is és nem is annyira felkapott.
máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ez igaz, de ez is Mango, a műbőr dzseki, amit rendeltem ès eredeti àron 20 ezer forint, remèlem, az nem lesz ilyen olcsó hatású, mert azért a Mangóra ez nem jellemző.

Ez az, egyèbkènt:

[link]

máj. 30. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikus fast fashion minőségűnek néz ki. De ezek szerint akkor nem a farmer dzsekit választottad :)
máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!