Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ennyire rövid szoknya...

Az ennyire rövid szoknya ízléstelen vagy még vállalható?

Figyelt kérdés
[link]

máj. 21. 08:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
19%
Nem válalható
máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
10%

nem lehet, hogy a csajnak igazabol a celja pont az, hogy felmegy egy srachoz aztan erted... lehet bugyi se lesz rajta mar az elejen. Ez a ruha meddig er.. oszinten... igy szemmel alig ha a kez ott van, nagyjabol 10cm. Es a labak ossze vannak zarva. Szerintem az a kez nem hiaba van ott, nem nekunk, hanem neki - ha o a felhasznalo.


Az a 10cm mar... hat mar a combja vegenel van, nem is "vastagszik" termeszetes uton ahogy megy fel a laba es mar kb a ket lab ossze is er a ruha vegenel. Itt valami santit. Szerintem nem kozhelyre fog szolni ez az oltozkodes.


Egyebkent altalaban az ilyen kerdeseket ugy kene feltenni, hogy elol es hatul hogy all. De ez elarulja szerintem, hogy mi a helyzet. Hatulrol szerintem mar a popo also kis resze is ha nem is latszik ki de nagyon formas.


Meg amit eszrevesze, a jobb (neki) laba felenk (a kameraba) fordul gorben. ez valami testpozicio akar lenni vagy veletlen? Mert ki a franc tartja igy labat? Pont ellenkezoleg szoktak egyebkent ha allnak meg magassarkuban is. Kiveve seta kozben.


Meg az o jobb terde fel van emelve csak nem latjuk, a masik meg alacsonyabb. Lehet tevedek, es ugy szuletett, de nem hiszem a masik magassarku felenk fordulo behajlitasa miatt. De gondolom ez ilyen noi poz, de egy no minek vagy kinek vesz fel egy ilyen ruhat es emeli ki a jobb vagy bal labat. Majd kerdezi itt, vallalhato-e. De azt nem kerdezi miert.


Es ez nem divat ahogy a hashtagben van, itt valami randi vagy buli lesz aztan ki tudja. Ilyenbe atlagos no nem megy se dolgozni se utcara vasarolni sehova kb. Kepzelem utcan kiesik a kulcs a zsebbol vagy taskabol, le kene hajolni, haaat ja. Csak ha befeszitesz a hatsoval a mogotted levoknek lesz ott mit lefotozni az fix. Meg ha guggolsz, plane.


Duggancs lesz.

máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
7%
Ez egy férfi
máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
A képen lévő csajnak nagyon undorító, mert nincs jó alakja. Egy jó alakú lányon el tudom képzelni, de nem mindenhova, csak mondjuk pl. nyáron strandra.
máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#5 Miért kellene #4-nek indokolnia? Azért ízléstelen, mert ő azt írta. Ennyi.
aug. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Szép izmos lábaid vannak. Én vállalnám... 😉😍
aug. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 19. hozzászólóval

Így nézve még nem olyan vészes, de hátulról még rövidebb, szóval nekem ez már nem férne bele

De persze ha te jól érzed magad benne, hordd

aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!