Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az, aki Calvin Klein boxert...

Az, aki Calvin Klein boxert (is) hord, miért teszi? Úgy látom, elég népszerűek, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

máj. 18. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én azt sem tudom hogy néz ki annak a márkának a logója. Ez ilyen drága és ízléstelen mint a Gucci?
máj. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

"Miért teszi?"

Mert majmolni kell,,és mutogatni

hogy a sznobok egymásközött lássák!

A multkor láttam egy lányt meg a pasiját ilyen fekete szinű CK s szabadidőruhában.Hatalmas fehér betűkkel több helyen virított rajtuk fehéren Calvin Clein felirat.

Szerintem röhelyes volt.Tiszta gáz volt,ahogy feszengtek benne.

Vannak márkás ruháim de igyekszem olyanokat válogatni amelyeken a logó vagy nagyon apró,vagy nem is látszik.Nem vagyok én hirdetőoszlop!!

Amúgy a CK semmivel nem jobb,mint bármelyik másik nevesebb ruhadarab,vagy egyszerű pamutalsó.

máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyan válaszát várom, akik konkrét tapasztalattal rendelkeznek.
máj. 19. 10:07
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Volt ilyen fiúm több is. Az alsónadrág nem nagy szám volt,olyan ócska pamut anyaga volt. Én nem estem hasra töle. Sznobságból kompenzacióból hordták. Nem voltak magukkal megelégedve. Lehetett volna önbizalmuk ,mert profi sportolók voltak és szobortestűek voltak.
máj. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Talán mert jó minőség.

Én nő vagyok, de szeretem a ck fehérneműket. A triumphtól is jobb, tartósabb. Erős anyagúak, kényelmesek.

Gondolom a férfi temékek is ilyen jók lehetnek.

máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Én férfiként hordok minőségi márkás boxerek,Calvint, Armani-t mert szeretem az anyagukat, kidoglozottságukat. Nyilván aki ilyet hord ízlés miatt teszi, mert van ezekre igénye, és pénze is.Én néha az árazással nem érzem egyenes arányúnak minőséget, de ez van sajnos . . .
máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Van 3 CK boxerem. Hogy miért?

Faterom kérdezte, hogy rendeljen-e nekem is, mert épp 50% akció volt rajta. Mondtam neki, hogy igen. Miért is ne? De őszintén semmivel sem adott mást mint egy másik.

jún. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
CK-ból szó szerint egy-két cuccom van. Alsógatyám pont nincs. Jó a minőségük, de ha a többszörös árat nézem, szerintem annyival többet nem ad. Boxerból jó minőségű, pamut anyagú, kényelmes típusokat keresek. Hogymilyen márkajelzés van rajta, nekem lényegében mindegy. Ilyen feltétlekkel töredék áron tudok venni nem CK-t.
jún. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Egyszerű felvágásból.
júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
soszi more
júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!