Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért viselnek a nők rövidnadr...

Miért viselnek a nők rövidnadrágot?

Figyelt kérdés

máj. 9. 19:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nem vastag, téli öltözetben.


De nem is magamutogató öltözetben.


A dress code talán nyárra vastag, téli öltözetet javasol?


Na ugye,hogy nem...

máj. 10. 12:57
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy rövidebb nadrág vagy szoknya még nem jelent magamutogató öltözködést (pláne viselkedést).

Nyáron pont, hogy a rövidebb és vékonyabb ruhák javasoltak, így nem értem, hogy mit értetlenkedsz, kérdező.

máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Te miért viselsz rövidnadrágot?
máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

1. A rövidnadrág viselése mitől magamutogatás?

2. Egy ugyanolyan hosszúságú szoknya mennyiben másabb?

3. Öltözködni az időjárásnak megfelelően érdemes. Ennek okán a férfiak és a nők is gyakran hordanak rövidnadrágot melegben. A férfiak esetében ezzel nincsen gond?

4. Press code formális eseményeken van. Egy lazább rendezvényen már Katalin hercegné is simán hord rövidnadrágot, neki pedig nem hiszem, hogy be kéne mutatni a dress code-ot, az illemet és az öltözködési szabályokat. Akkor egy átlagos lány vagy nő miért ne hordhatna rövidnadrágot a mindennapok során?

máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
*dress code
máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
#9 Szerintem az is, aki egy ilyen egyszerű, senkinek nem ártó dolgon fennakad.
máj. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
100%
Egyéni preferencia. Én például térd körül érőnél rövidebbet nem hordok, sokat utazom tömegközlekedésen, minél kevesebb bőrfelületet érintkezik az üléssel, annál jobb. Egyébként jobban szeretem a vékony anyagú, világos színű hosszú nadrágot, felülre is gyakran veszek egy vékony hosszabb ujjú inget vagy bolerót, nem melegít egyáltalán, sőt. Mivel nem közvetlenül a bőrt éri a nap, még kellemes is.
máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%

Mert kényelmesebb, szabad az egész lábunk felülete. Az embernek is fontos a bőrön keresztüli hőleadás.


Persze van az a hossz, amit utcára nem veszek fel, de itthon simán, de a pucérkodás jobb. Ha kimozdulok akkor combközép hosszt tartom.


Nekem már a február is meleg, ilyenkor már kezdek rosszul lenni, nyarat meg :

Rövid ruházat és egy táska 2 x 2L es vízzel, hogy leönthessem fejemet, hajamat vízzel, hogy el ne ájuljak, mert volt nem egyszer pl rá.


Combközépig ér a hajam, dús is és brutálisan fogja a meleget. Ki se engedem nyáron, mert sok bőrfelületet letakar és tartja a hőt. Kontyomat vaskosan átitatom vízzel, hogy fejbőrömet is elérje nehezen a víz.


Voltak kíváncsi emberek, azoknak pedig megmutattam milyen érzés.


Kibontottam és nyakukba dobtam a hajamat, rövid időn belül érezték is. Onnantól teljes mértékben megértették, miért öntöm telibe bárhol a fejemet,ahol nem okoz gondot.


Amúgy rövid nadrágokat pasik is hordanak. Nem, nem csak buz!s módon. Vannak elegánsabb, kultúráltabb megjelenésűek is.


Sőt, pasiknak tök jó, hogy pólót levehetik egyéb megbélyegzés nélkül.


Divat, megjelenés szemszögéből pedig azért jó a rövid, mert kiemeli a lábakat és optikailag is megnyújt adott alkatú embereket.


Télen is egy minőségi műszálas harisnya és mondjuk egy elegáns körszoknya szövetkabáttal társítva szép hatást kelt.

S nem, nem lehet megfázni.


Vannak bőrszínű harisnyák is vaskos wellsoft béléssel. Brutálisan jól tartja a hőt.


Ugyan vannak megvető tekintetek, hogy szoknyába jár a nő télen, ám ezt a tudattalan réteg könyveli el.


Volt olyan szomszédom, aki rendszeresen szólt be, holott mindig rendes voltam vele, beköltözéskor kaptak ajándék csomagot is stb.


Aztán meguntam. Sok harisnyám van, ha rendelek akkor 10-es csomagokban.


Elraktam egyet a táskámba, vártam a legközelebbi alkalmat, mikor szól be, kivételesen nem mentem el mellette, hanem szembe álltam vele, előhúztam táskámból és átadtam neki.

Próbáld ki, tiéd lehet és legyél szíves nem így viselkedni felnőtt létedre. Szép napot!


Csend és béke.


[link]


Ilyen, de sok színben fellelhető.


Egy sima nadrágba meg lefagy az ember. Nem véletlen vannak pasiknak is harisnyák naci alá.

máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Tom Benko ***** válasza:
100%
Mert azt akarnak hordani.
máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Mézga Krisztina ***** válasza:
4%

Sztem a kérdező nem meri kimondani, mert az áldozathibáztatás, h ezek miatt a vágykeltő ruhadarabok miatt abuzálják, erőszakolják meg a nőket.

S ebben azért van vmi, mert a ffiak nagy része sajnos "ösztönállapotban" van, s a nő nem "ember", csak vágyuk kielégítésére szolgál, még most, a XXI. században is.

S csak azzal tudnak védekezni, h a nő akarja, hisz az öltözködése felhívás a keringőre, "párzásra" szólít fel. (Amiben azért van vmi, hisz a pirosra festett száj is a nők bizonyos részének a szimbóluma.)

Mellesleg ebben az az érdekes, h az embereknél ma már fordítva van, mint az állatvilágban. Az állatvilágban a hím hord díszeket (agancsot, színes tollakat stb.) szexuális vágykeltőnek, s a nőneműek szinte láthatatlanok, s mégis őértük megy a harc.

máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!