Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig bírja a melltartótok?

Meddig bírja a melltartótok?

Figyelt kérdés
Tezenis melltartókat hordok, az elején nagyon kényelmes, de fél év viselés után kinyúlik úgy, hogy folyton igazgatnom kell, így már egyáltalán nem komfortos és ha azt vesszük nem is olcsó már, 6990Ft darabja. Nektek meddig bírja egy melltartó? Hol vásároljátok?
máj. 9. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányat hordasz felváltva?
máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb. 4db cserélődik, mind a 4 ugyanolyan fazon ugyanabból az üzletből és mindegyikkel ez a helyzet.:D
máj. 9. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár évig. (Sloggi)
máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor az nem ér annyit. Bonprix-n szoktam venni mert máshol nem igazán van a méretem, bár nekem ennél több van darabra, de 2 évet biztos bírnak. És még olcsóbb is.
máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tezenist hordok szintén, kettőt cserélgetek. Nálam egész jól bírják, pedig néha véletlen bekerülnek a szárítóba is. Olyan fél éve van meg mindkettő, azóta vannak ilyen intenzív használatban. Külsőre már a csipkén látszik hogy nem új, de még ugyanúgy kényelmesek.
máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!