Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik összeállítást vegyem...

Melyik összeállítást vegyem fel buliba?

Figyelt kérdés

R&B/hip-hop buliról van szó amúgy

1:

szűkített ing kb ilyen: [link] (csak rövid ujjú), alatta v-nyakú fehér póló, fekete szűk farmer letolva, cipő ez: [link]

és nadrágtartó (hózentróger) a nadrágon lógva, kalap


2:

bézs színű mélyebben kivágott v-nyakú póló, nyakláncok: [link]


[link]

fekete elegáns mellény, nadrág vagy szűk fekete vagy indigó farmer (egyenes szárú), vékonyabb talpú fekete bakancs/vagy pedig Mark Nason féle hasított bőr, barna magasszárú cipő ujjatlan, fekete kesztyű az egyik kezen.


Útközben mindkettő szetthez bőrdzsekit vennék.

de ha jobbat tudtuk az előbb leírtaknál akkor van még egy csomó magasszárú cipőm, szűkített ingem, vékony nyakkendők, kapucnis pólók stb


18/f


2010. okt. 27. 18:32
 1/6 anonim válasza:
az elsőre szavaznék :p
2010. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kort és nemet is kérnék, köszi :)
2010. okt. 27. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

oké... őszintén megmondom szerintem egyikse hip-hop is cucc. Inkább olyan old school-os főleg az első szett.

De átalakitva inkább az első, pl így:

oké a gatya, oké a kalap, de inkább ahhoz vegyél fekete mellényt!!! mert a nacihoz megy. Na a mellény alá mehet a 2 poló közül mondjuk az V-nyakú, vagy a fehér, megnézed melyik jobb. És rakhatsz egy láncot olyan kereszteset ha van. ha olyan nincs akkor NE!

ÉS HÓZENTRÓGERT NEEEEE... AZ NEM ODA ILLIK. JA ÉS: mindenképpen magasszárú sportos de mégis lapostalpú fekete cipő.


18/L

2010. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyik kedvenc R&B énekesemen (Jesse Boykins) láttam mindig hózentrógert, akkor tetszett meg :D
2010. okt. 27. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
tetszik amit az előző mondott. egyébként az első.:) 15L
2010. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem az 1. a jó,csak hózentróger nélkül.Az szerintem olyan kretén de te döntöd el. 15/L
2010. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!