Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amit a tv-be reklámoznak...

Amit a tv-be reklámoznak Xtreme Bra (mellnagyobbító) tényleg olyan hatásos?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 11:12
 1/7 A kérdező kommentje:
akinek van az mihez veszi fel? gondolom nyáron buliba topokhoz nem kehet felvenni,mi?
2010. okt. 26. 11:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam a tv-ben, de azért nem rendeltem, mert még azoknak a vékony modelleknek is bevágott a hátukba. Ránézésre elég kényelmetlen lehet. Ha rászánod magad, majd megírod, milyen?:) Vagy valaki,akinek van? Köszi én is:)
2010. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a baj h azt nem lehet ilyen nyakba akasztós felsőhöz felvenni,nem? Pedig jó lenne egy buliba nagy cicikkel felvágni
2010. okt. 26. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy boleroval vagy szép kardigánnal, esetleg blézerrel tuti fel lehet venni, de magában szerintem sem, elég vastagok ahhoz a pántjai mindenhol. De mondom, nekem nincs:) csak én is elgondolkoztam.
2010. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Mindig azon agyaltok, hogy tudnátok átqrni minket...

Én meg beszerzek egy Xtreme Bré f*sznagyobbítót, hogy ti is koppanjatok néha : D

2010. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nemtom szerintem mindenki önmagát mutassa/adja mert később ha arra kerül a sor nagy csalódás érheti a másik felet és te is kínos szituba keveredhetsz! van akinek nem kell orjás mell!
2010. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Láttam a reklámot, és minden lehet, csak kényelmes nem, ha felnyomja a mellem a nyakamba ez az izé...Azt se bírom, mikor túl szoros a pántja...

20/l

2010. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!