Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha lenne nekem előnyös?

Milyen ruha lenne nekem előnyös?

Figyelt kérdés
Elég nagy a csípőm és a farom a felsőtestem viszont nem annyira, vagyis nincsenek nagy melleim sem, sőt én kicsinek tartom. Milyen ruhát ajánlanátok nekem, ami optikailag kicsinyíti a csípőt és nagyitja a mellet?
2009. jan. 4. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
valami A vonalút esetleg? vagy kiskabát féleséget, ami a melleidnél nyitott és nagyobbnak tűnnek, hátul pedig leér a fenekedre. De ezt igazából úgy lehet megtudni, hogy bemész egy üzletbe felpróbálsz pár ruhát ami ránézésre tetszik, és megnézed melyik áll jól. Aztán már tudni fogod, hogy milyen ruhákban tűnsz karcsúbbnak.
2009. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én azilyen hosszú polokat tudom ajánlani:)
2009. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A széles csípőre tudnék ajánlani egy hosszú, függőleges csíkozású pólót. Plussz pont, ha minták vannak benne dekoltázs tájékon.

Ehez a bő ruhához inkább valami feszes farmernadrágot vennék fel, mellé egy csizma, ami lehet akár hosszúszárú is. Ne feledd, egy klassz kiegészítő mindig vonzza a tekinteteket: szerezz be egy klassz táskát, akár csillogósat, csak hogy egy kicsit kitűnj.

2009. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előnyösek a mélyen kivágott kb térdig érő ruhák, a mell alatti övek a pólókon, blúzokon. Az a rossz, ha ott van az alsód és felsőd közötti "váltás" ahol a csipőd, mert arra tereli a figyelmet. Most divatosak a mell alatt kezdődő szoknyák, és szerintem az nagyon előnyös lehet Neked, egy kivágott blúzzal.
2009. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!