Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak bikinifelsőt...

Miért hordanak bikinifelsőt azok a csajok, akiknek semmi melle?

Figyelt kérdés
Most komolyan, mi értelme? Nem rosszindulatból írom, hanem tényleg érdekelne. Mondjuk én már azt sem egészen értem, hogy miért tilos a női mellbimbó, a férfi meg teljesen oké a strandon.

febr. 12. 15:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%

Tipikus kettős mérce. Vannak dolgok, amiket nekünk nőknek tilos, mert csak.

Ez például az. A férfiaknak meg "tilos" egymásnak műkörmözni, hajat festeni vagy akár csak megölelni egymást nyilvánosan, elpityeredni.

Ennyire álszent a kultúránk, tedd magad túl rajta.

febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
31%
Akinek meg semmi segge, az bikinialsó nélkül járkáljon?
febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
A legtöbb strandon nem is szabad monokinizni. Úgyhogy muszáj. Amúgy a női mell nemiszervnek számít, és szexualizálva van akár kicsi akár nagy.
febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
56%
Rövid fiús nadrágba észre se vennék hogy csaj az illető 🤣🤣szal kilehet játszani😅😅
febr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%
Engem inkább az aggaszt, hogy még ma is vannak olyanok mint a kérdező, akik ennyire felszínesek és negatív véleménnyel vannak azokról, akik valamiben mások mint az általa idealizált emberek. Vagy pont ellenkezőleg: tetszenek az ilyen nők/lányok és őket nézegetnéd egész nap a strandon?
febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen eleve kötelező.

Amúgy meg a női mell az európai kultúrában szexualizált testrész, mindegy hogy mekkora.

febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én nem mindíg szoktam. 🤷‍♀️

Pedig nem is vagyok teljesen lapos (bár majdnem).


22/l

febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

"a női mell nemiszervnek számít"


Ekkora fszágot is régen hallottam már....😂 És mit tud csinálni az a nemi szerv? Teherbe ejteni, vagy szülni esetleg? Vagy valami új amiről még nem hallottam...? 😂😂🤣🤣

Ja és, ha a mell nemiszerv, akkor a kisbabák a nemiszervedet szopják? 🤣

febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
#17 csakhogy strandról van szó, nem ruha alatt
febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Engem inkább az aggaszt, hogy még ma is vannak olyanok mint a válaszoló, akik ennyire felszínesek és negatív véleménnyel vannak azokról, akik kérdéseket mernek feltenni.
febr. 18. 08:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!