Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt, aki a H&M-nél dolgozo...

Van itt, aki a H&M-nél dolgozott/dolgozik? Jól keresel? Nehéz nagyon? A társaság jó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
én csak nyáron, kisegítőként dolgoztam ott, hát kaptam hideget meleget egyaránt. vannak akik jófejek, és befogadóak, de van aki nagyon bunkó, meg lenézi az újakat. fontos, h rákérdezz ha valamit nem tudsz, mert nagyon harapósak mindenhol, ha hibázol, és keményen kell dolgozni. hosszú távon szerintem nem is lehet elviselni, mert tényleg nagyon fárasztó egész nap állni meg rohangálni, nameg eközben jófej lenni mindenkivel, meg elviselni a többi dolgozó kioktatását az elején, meg elég stresszes, sokszor mindenki morcos a sok melótól... a fizetésről nem tudok mit mondani, mivel én csak kisegítettem, de sztem olyan havi 150e körül lehet, de ez nem fix, attól függ heti hány órát dolgozol stb.
2010. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!