Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerül az a sál-amit...

Mennyibe kerül az a sál-amit az emo-sok hordanak?

Figyelt kérdés
arról a sálról érdeklődnék amit az emo-sok hordanak ha így jobban megismeri valaki az a lila - fekete. köszi előre is
2009. jan. 4. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az arab kendőre gondolsz,de azt nem csak emosok hordják...manapság minden második emberen az van ^^ kb 2000-2500 ft körül van.
2009. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. jan. 4. 12:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Kínaiba csak 1000 Ft, jobb ha olcsóbban veszed meg ugyanazt! [:
2009. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igen csak nem mindegyikben van szóval nem tudok onnan szerezni vagyis én még nem láttam kínaiban
2009. jan. 4. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:

én még tél legelején vettem mikor nem volt ekkora divat akkor a kínaiba 800ft volt ha debreceni vagy akk írj és írok kínait ahol még szerintem van

plázába 2500:S

2009. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 'kínais' vagyok :D Szóval én utólag láttam a kínaiba, de a Vörösmarty térnél(kb.) vettem ilyen sálat, és ott is csak 1500 Ft volt,nem gáz sztem! Tudod ott ahol mindenféle turistáknak való dolgot árulnak,ilyen kis fabódéban. Bár lehet hogy ilyenkor már nincs ott!
2009. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszike! és amúgy nem Debreceni vagyok de azért rendes vagy!

És köszi meg fogom nézni ahol mondtad a kínaiban köszike mindenkinem aki írt nekem!!

2009. jan. 7. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából olyan 2000-2500 forint. Vagyis hát én ennyiért láttam... Tudsz venni c&a-ban, takko-ban, new yorker-ben, tally weijl-ben és még talán a h&m-ben is.
2009. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én azt a sálat amit szinte midnenki hord 550 Ftért wettem^3 és új!szal tudni kell hol kell wásárolni.és nincs olyan h "emos" csak emo wan.
2009. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!