Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy fiúnak kilóg az alsógatyája?

Figyelt kérdés
Manapság annyi ilyet látok.
2010. okt. 23. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért lett ez divat, de általában direkt csinálja, aki csinálja, és szerintem rohadtul hülyén néz ki, pláne ha úgy letolja mondjuk a farmert, hogy a combjánál van az öv...
2010. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat nem is tudom.

Szerintem nem meno, se nem sekszi, vagy ahogy ok hiszik.


Mindenki a maga "stilusaval".


L/16 vagy 16/L


:))

2010. okt. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az osztályban mindegyik fiú úgy hordja egyszer a tanárnő ki hívta az egyiket a táblához és és lecsúszott a nadrágja XD a tanár visszaküldte hogy üljön le
2010. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon béna, de ők azt hiszik, hogy milyen "trendik".
2010. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, igénytelen.
2010. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon gáznak tartom! ha azt hiszi h ettől laza és menő lesz akkor nagyon téved... kit érdekel az alsógatyája? engem speciel nem! és ami a legdurvább olyat is láttam már akinek a segge is kint volt...-.-
2010. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is így hordom, de nekem nem csúszik le :D ugye ott az öv, meg szűk farmert hordok, boxer csak néha lóg ki vagy ha lehajolok, kapaszkodok buszon stb de amúgy ettől eltekintve igényesen és jól öltözködök :D csak ez így maradt, mert fekete zenét hallgatok és az összes kedvencem így hordja (Trey Songz, Kanye West, Chris Brown néha Usher-ön is láttam így), aztán a majmolós korszakból megszoktam és így tetszik :D


18/f

2010. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vicces tud lenni, ha valami idióta mintája van. :D:D

Egyébként meg nem érdekel.

2010. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz. Még az, ha csak kicsit kilóg, oké (persze nem oké, de azt nézzük el, lehet csak véletlen), de láttam olyanokat is mostanában, főleg ilyen 16 év körüli gyerekeket, akiknek a fenekük alatt végződött a nadrág és a fenekükön tejen egészében csak az alsónadrág volt. Persze a nadrág ehhez olyan szűk volt, h lehet, hogy nem is ment volna fel a fenekükre.

Amikor megláttam, akkor önkéntelenül nevetni kzdtem, úgyhogy végülis nem akkor baj, h így hordják, mert legalább feldobják a napot, de télen szó szerint be fog fagyni a seggük...

2010. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!