Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg csak én akadok ki...

Tényleg csak én akadok ki ezektől a legginsektől?

Figyelt kérdés

más nem érzi úgy, mintha egész egyszerűen a legginses csajok elfelejtettek volna szoknyát/sortot venni a HARISNYÁRA???nem tudom hogy lehet ez divat, szerintem undorító, magamutogató és nagyon nevetséges:S

még ha valami térd fölé érő miniruhával vennék fel...


2010. okt. 22. 22:55
1 2 3
 1/22 hot_kiss ***** válasza:
5%
A legging mióta harisnya? Ittnálunk vagy ez vagy az.. max. télen a szoknyához, hogynegebedjen meg az illető, de szerintem semmi gond azzal, ha egy nem átlátszó leggingre nem vesz fel semmit az illető.
2010. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%

Attól kedves kérdező h neked nem áll jól a leggings. még nem kell kiakadni.

Mostanában nagyon felkapjátok ezt a témát. csak nemtudom mirefel.

18/F

2010. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%

Azért nem divatnagyváros még Budapest mint mondjuk Bécs vagy London, mert az emberek nem mernek kreatívak lenni.


Nem kéne abb ölni az energiáidat, hogy mindenen kiakadsz, hanem a saját ruháiddal/dolgaiddal kéne foglalkozni.

Nekem se tetszik az utcán látott göncsök 90%a, de mégse csinálok belőle kardinális problémát.

2010. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
igen csak te akadsz ki. biztos sz@r az alakod (ahogy már előttem is mondták) és neked nem áll jólb de valakinek kifejezetten jól áll. valakinek tetszehet. és nem nem érezzük úgy hogy elfelejtettek fölé valamit venni...
2010. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Én egyetértek a kérdezővel. A leggins alapvetően harisnya szerepét tölti be, manapság kezdték el ilyen formában hordani. És szerintem is undorító, hogy kilóg minden kinek a s.egge. És higgyétek el, nem irigységből mondom, mert szerencsére jó az alakom. :))
2010. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is gusztustalan:) Olyan, mintha harisnyát hordanának önmagában. És hiába nem látszik át, van nem átlátszó harisnya is, vastag anyagból, mégsem hordjuk magában...mert gáz! Hihetetlen, hogy ma már a kis tini libáknak annyi stílusuk vagy ízlésük nincsen, hogy a teljesen tapadós mindent megmutató alapvetően HARISNYÁRA felvegyenek valamit. Feőlem hívhatjuk leggingsnek meg cicanacinak, attól még mindig ugyanolyan, mint a harisnya: RUHA ALÁ VALÓ!

Egyébként főleg a latex, meg hasonlóktól undorodom. Egyszerűen utcalányos :S Múlthéten láttam egy kis p.csát a városban, nem vett semmit az átlátszó leggingsére. a buszról láttam az egész bugyogóját, ami még csak nem is tanga volt:) Persze a fiú osztálytársai, akikkel épp az iskolába ment, nagyon örvendtek ennek :D

és komolyan, aki szerint ez ízléses, az sürgősen keressen fel egy pszichológust...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Ja és mielőtt elkezdenétek basztatni, én nem vagyok féltékeny senkire. 55 centis derekam van, acélmerevítéses fűzőket hordok, 176 centi vagyok és 54 kiló, szóval megtehetném, hogy kiteszem a p*csám, de ennél több ízlésem van! (és gebe sem vagyok, homokóra alakom van). Ja és még azt is hozzátenném, hogy az, hogy undorítónak tartom ezt a magamutogatást, nem azt jelenti, hogy nincs jobb dolgom, és ezt figyelem egész nap, csupán feltűnt, és véleményt nyilvánítottam. Szerintem a kérdező is így van ezzel...

2010. okt. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Idén nyáron a Balatonon németekkel és hollandokkal találkoztam és kivoltak akadva hogy a magyar lányok miért nem vesznek fel rá semmit :D
2010. okt. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem is herótom van tőle :D Iszonyú.. És ha jó alakja is van a csajnak, ki kíváncsi a repedt seggére...

(Nálunk gimiben a párhuzamos osztályban az összes csak így öltözik, + 20cm-es magassarkú, rövid kis póló amiből kivan a derekuk és egy széles öv a mell alatt...És eliteknek nevezik magukat xD)

Szoknyával persze jól is néz ki, van pár ami kifejezetten tetszik...

2010. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, azt én sem szeretem, amikor nem takarja semmi a seggét, de ha a felső legalább addig ér, amíg a legrövidebb mini se (tehát amiből már kilóg a pinája), akkor azzal jó egy átlátszatlan cicanaci. Többet lehet vele mutatni, de kell egy kis, jelzésszerű takarás.
2010. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen gagyám, és szeretem, de csakis hosszabb felsővel, ami teljesen eltakarja a fenekem, mivel olyan érzésem van, mintha valóban csak egy harisnya lenne rajtam. Még mielőtt valaki támadna: 160cm, 50kg.

Számomra olyan közönséges rövidebb felsővel.

2010. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!