Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Winted alkalmazás csak automat...

Winted alkalmazás csak automatás eladást preferál, vagy tudok személyes átadást megbeszélni a vevővel?

Figyelt kérdés
jan. 5. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz, de csak óvatosan. Még nem is a fizikai veszély miatt, hanem mert az emberek hülyék, és n tudnak olvasni 😆



Nekem pl volt olyan, hogy ráírtam, hogy oké, személyesen találkozzunk, itt lakok én is a közelben, mikor lenne jó?


Aztán válasz helyett ez a hülye lejött a címre (épp munkában voltam, ki hitte volna, Szerda délután egykor?), és persze nem talált ott. Nekiállt hisztizni, hogy scam, meg mittudomén.



Van, akivel jobb csak automatikusan érintkezni 🫣

jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg bármit meg lehet beszélni. Mondjuk nekünk eddig németországban 3 vásárlásból 2 nem érkezett meg. Nem túl jó arány.

Egyiket vinteden kersztül fizettük, ott visszakaptuk a pénzt, a másikat paypalon, ott a Hermes elvitte 500 km-rel arrább a cuccot, és lebaxta valakinek az ajtaja elé, így az eladó visszautalta a pénzt.

jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!