Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet olyat csinálni, hogy...

Lehet olyat csinálni, hogy lefényképezek egy kabátot és egy varrónő megvarrja a fénykép alapján úgy, hogy ugyanolyat kapjak?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy kabátot de amikor felpróbáltam rájöttem, hogy nagyon vékony és azt szeretném megvarratni, téliesítve.
2010. okt. 22. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Változó. Attól függ, mennyire ügyes. Az egyik barátnőm ipari iskolában varrónőnek tanult, ő már akkor is megvarrt fénykép alapján bármit, amikor középiskolások voltunk. De láttam már varrónőt előre megadott szabásminta ellenére is elcseszni ruhát.
2010. okt. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát egy fekete kabátot pl hiába fényképezel, ugyanolyan nem lesz, mert a varrásokat meg semmit nem lehet láni. :D Amúgy ugyanolyan semmiképp nem lesz, ha teljesen más anyagból kell varnni vagy vastagon alábélelni, hogy meleg legyen. Esés, minden más. Amúgy ha szövetkabi: akármennyire kibélelheted, télen a mínuszokban kevés lesz. Csak akkor javaslom, ha főleg kocsival jársz mindenhova. xD
2010. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!