Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télikabátot szeretnék venni!...

Télikabátot szeretnék venni! Nektek milyen van? Mi most a divatos? Esetleg képeket is mutathatnátok!

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenem van, csak ilyen barnás-rózsaszínben:

[link]

Szerintem most divatosak ezek a szövetkabátok, nagy gombokkal, elegánsak. De én nem a divat miatt vettem, nekem eleve ez a stílus tetszik.

Annyira mondjuk nem melegek ezek, de én úgyse vagyok fázos, meg hát eleve pulcsit veszek alá.

2010. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekemis pont ilyen van, jó meleg és nőies,szóval abszolút jó=)
2010. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekemis van 2 szövetkabátom, az egyik fekete, hosszú, a másik pedig szürke és rövid. Imádom őket. Melegek is, csinosak is. Mikor sportosan öltözök fel, akkor pedig egy Nike pufis kabátot hordok, de azt elég ritkán szoktam. Inkább elegánsabban szeretek felöltözni.
2010. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lol, első, amit belinkeltél nem szövetből van...
2010. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Lol de igen, mert az oldalról ahonnan linkeltem írja is, hogy "szövetkabát övvel" :)
2010. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy tyúklábmintás hosszú szürke szövetkabátom, meg tegnap vettem egy fekete szövetkabátot. Nyakán fekete prémgallér van, és öv is járt hozzá, jó meleg és nagyon csinos. A Saxoo-ban vettem.

Amúgy úgy látom a pufikabátok mennek ki a divatból, mindenhol prémes nyakú szövetkabátok vannak.

2010. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!