Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A bundám tiszta pia lett,...

A bundám tiszta pia lett, igaz nem hagyott foltot, de olyan kemény ott a szőr a bundán. Mit tegyek vele? Ki lehet mosni mosógépben?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, bár sosem volt bundám, először is egy kicsit szedd szét a szőr, esetleg keféld ki. Aztán ha nem jó, semmiképp ne tedd be a mosógépbe, max. a kezeddel mosd ki a foltot. Ha így se lenne jó vidd el tisztítóba, vagy ha nem vállalják, akkor ennyi.
2009. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
mér iszol te bundába?nesze..megkaptad
2009. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem bundába ittam...csak egy helyre le voltak pakolva a kabátok,vki odarakta a piáját,és kiömlött...
2009. jan. 1. 20:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes egy tisztítóba elvinni és megkérdezni, hogy kitisztítják-e vagy te magad tudsz-e vele kezdeni valamit. De én nem esnék neki szakember megkérdezése nélkül, mert nem olcsó mulatság. Az ilyet elég komoly boltokban lehet beszerezni, talán ott is lehet tanácsot kérni.
2009. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen bundád van?
2009. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mű:D
2009. jan. 9. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:
A műszőrme mehet a mosógépbe szerintem.
2009. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de hullik még egy pöppet a szőre!az nem gáz?am nagyjából kiszedtem vizestörcsivel belőle!
2009. jan. 9. 16:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: Akkor bejött a válaszom. Elrontottam különben, mert egyszer a szőrös csizmámat összesároztam, és nekem így jött ki.
2009. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mi az a"D"amit az előbb odairtál?(mű:D)
2009. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!