Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Időjárásnak nem-megfelelően...

Időjárásnak nem-megfelelően csizmában járni gáz vagy ciki? Mit gondolsz azokról, akik már szeptember végén bokacsizmában járnak?

Figyelt kérdés
Nem a hosszú vagy prémes csizmára gondolok, hanem bokacsizmákra. Szerintem sokkal menőbb, divatosabb és kényelmesebb mint a nyári szandál ezért én már szeptember végén elkezdem őket hordani. Ciki ez?
2023. aug. 21. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs nagyon meleg szeptember végén, akkor rendben, de azért érdemesebb olyan cipőben menni, ha van rá lehetőség még, amiben szellőzik a láb.

De amúgy csinosak a bokacsizmák is.

2023. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a típus szokott már februárban türelmetlenkedni, hogy vehet-e már végre szandált március végén. Egyszer eltolná 2 hónappal mindkettőt, egy életre rendben lenne...
2023. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Én bizonyos alkalmakra és ahhoz illő ruhához, gondolok itt kosztümre, még nyáron is felveszek csizmát! Szeptemberebn meg egyáltalán nem vészes.
2023. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én semmit se gondolok, hordjad nyugodtan. A magam részéről amikortól már lehet, és ameddig csak lehet, szandált hordok. Ha te a csizmát szereted, az csak a te dolgod.
2023. szept. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 winR ***** válasza:
100%
Szerintem bokacsizma ilyenkor simán elmegy, akár nadrághoz, vagy szoknyához is. Reggel 10 fok volt.
2023. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!