Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, tetszik nektek ez a...

Lányok, tetszik nektek ez a nyári ruha? Akik ismerik a márkát, mi a véleményük a desigual cuccokról?

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 1. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a nagy részük csiricsáré, ahogy ez a darab is de amúgy az anyaguk nagyon jó.
2023. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem csak akkor vedd fel, ha roma vagy, vagy roma srácnak szeretnél imponálni.
2023. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz ruha, de ennyit biztos nem adnék érte annyira azért nem extra.

Van sok cucca a Desigualnak ami tetszik nekem, de maga a márka unszimpatikus. Célcsoportnak kb középosztálybeli anyukákat tudok elképzelni akik szociális szféraban dolgoznak ezért nem keresnek túl jól, de a férjük megvesz nekik 1-1 darabot karácsonyra vagy a szülinapjukra. Szóval olyan márka ami próbál fiatalos meg hippis lenni, de akik valóban fiatalok és hippisek azok nem adnának ennyi pénzt értük.

2023. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hosszúhajú ***** válasza:
100%
van ami nem tetszik benne, ha nem fekete, hanem fehér alapon lenne akkor tetszene. de így túl kontrasztos. nincs olyan hogy fehér, vagy púder alapon vannak a virágok?
2023. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4# teljes áron nekem is drága lenne, de így még relatíve megfizethetőnek tartom, pláne úgy, hogy még otthon lakom szülőkkel. ( Nem minden pénzem ilyen ruhákra megy el természetesen ) Alapból hippisebb, színes stílusom lett, én nagyon szeretem ezt a márkát.
2023. aug. 1. 20:31
 8/11 A kérdező kommentje:
6# sajnos nincs, de úgy is tetszene nekem is.
2023. aug. 1. 20:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, vidám cuccokat lehet venni a Desigualban (én eddig csak külföldi üzletben jártam), de ez a ruha nem jön be. A negatív színekkel tarkított virágminta valahogy agyonüti a fekete, elegánsabb jellegű ruhadarabot. Rossz párosítás.
2023. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira nem rossz, ha neked tetszik vedd meg, ne azért ne vegyél fel valamit mert pár embernek gyakorin nem jön be.

Ez a márka amúgy régen bűn ocsmány ruhákat csinált, most volt valami rebrand náluk de még mindig egy kicsit túl excentrikus az én ízlésemhez. De ha neked tetszik ez ne tartson vissza.

2023. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!