Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki igazán gazdag nem jár...

Aki igazán gazdag nem jár talpig márkában,vagyis nem néz ki úgy mint egy hirdető tábla jól vettem észre?

Figyelt kérdés
Sokan a gazdagságot a márkás ruhákhoz kapcsolják, ami igaz viszont nálunk nem éppen a márka a fontos hanem hogy mennyire minőségi. Azt vettem észre hogy a gazdagok cipőben, napszemüvegben, táskában mindig márkás darabokat viselnek. Viszont a ruházatot illetően nem látszik a márka jelzés

2023. júl. 2. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Több szintje van a gazdagságnak. Minél kevesebb pénzed van, annál jobban akarsz kompenzálni azzal, hogy drágának látszó (hamisítvány) cuccokat hordasz, hogy a látszata meglegyen. A valóban szegény a látszatra sem tud adni. Aki valóban vagyonos, a valódi drága cuccokat is meg tudja venni, hogy villogjon vele. A dúsgazdagnak nem kell senki és semmi felé kompenzálnia, vagy bizonyítani a helyét a rangsorban, mert a társasági köre és kapcsolatai ezt enélkül is igazolják, az átlag néphez pedig már nem hajol le. Ezért van az a mondás, hogy a leggazdagabbról nem is biztos hogy első ránézésre látod a vagyoni helyzetét, mert nem hivalkodik vele.
2023. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen is meg nem is, ez az egyéntől függ. Általában az értelmiségi gazdagok nem mutogatják kifelé, mert tudják, hogy ez felesleges pénzkidobás, magamutogatás. Nem ez a fontos nekik az életben. A butább emberek szeretik a “fuxokat”.
2023. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
81%
Szerintem személyiség függő. Én például ha nagyon nagyon gazdag lennék se járnék fura designer ruhákba, de ha tetszene valami biztos, hogy megvenném. Akinek nagyon sok pénze van annak hidd el, hogy mindegy, hogy megveszi vagy sem, csak a saját preferenciáit tartja szem előtt.
2023. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy #2 írja!
2023. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
A ruházkodás egy része csak az életünknek. Van, akinek fókusz, akinek fontos, van, aki leszarja, nem érdekli. Így hát gazdagban és szegényben is van olyan, aki nagyon márkásan öltözik és ezt ki is teszi, van, aki pont tesz az egészre, van, aki kifinomultan stílusos a gazdagok és a csórók közt is. A pénzügyi helyzet maximum a megvalósíthatóság terén nyom a latba, azaz, ha van pénzed, könnyebben vásárolsz, mintha nincs. Ennyi.
2023. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Jól leírták már az előttem kommentelők. Én személy szerint annyit fűznék hozzá, hogy ha látok valahol egy élő hirdetőtáblát, nem a gazdagság jut róla eszembe, hanem a magamutogatás és feltűnési viszketegség.
2023. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hosszúhajú ***** válasza:
100%
sok amerikai sztárt kapnak rajta paparazzik, elnyűtt tréningben strandpapucsban, régi maciban flangálni - tojnak bele. ugyanakkor a díjkiosztón a milliós ruháikban pózolnak. a két véglet.
2023. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!