Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen tónushoz milyen színű...

Ilyen tónushoz milyen színű bikini illene?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 29. 17:12
1 2
 11/16 hosszúhajú ***** válasza:
szőke vagy kék szemmel? nem nyártípus vagy te? mert a nyártípushoz pasztelebb színek illenek, főleg kék rózsaszín. az én tippem: nem ordító világoskék
2023. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

Én vagyok a színpalettás hozzászóló

#11 a kép alapján nekem úgy tűnik, meleg tónusú a bőre, és akkor tavasz

Ismerek nyár típusú lányt, neki tényleg nagyon fakóak a színei, de a kérdezőnek nem


Photosop-osok maradjatok már

2023. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csakhogy a színtípushoz nem elég egy bőrszín kép alapjan, amit minden telefon máshogy ad vissza. Kell a szemszín, a szemének van-e melegsége, picike sárgás árnyalata a fehérjének, vagy teljesen hideg, olyan seszínű, illetve a hajat is lehet festeni. Valamint az arcbőrön vannak-e szeplők, azok milyen színűrk, teljes arcon van-e, vagy csak néhány az orrom, orcán.
2023. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én sokáig hittem, hogy a hófehér bőrömmel, eredetileg szőke hajammal, szürkészöld szememmel nyár vagyok. Közben ősz. Mert van egy enyhe meleg ányalata a szememnek, plusz szeplős vagyok nyáron és a szeplőim is vörösesbarnák egész arcon. Amellett, hogy szinte áttetsző, fehér az arcom ittott vöröses-kékes erekkel.
2023. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 hosszúhajú ***** válasza:
12. 13. 14. na ezek új dolgok! ezek után már abba se vagyok biztos hogy én nyár vagyok. nem akarom offolni szegény kérdező, de ha megengeditek írok nektek privátot hogy megkérdezzem mi vagyok.
2023. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
13-14 vagyok, ebben dolgozom :)
2023. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!