Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Packeta utánvétes küldés...

Packeta utánvétes küldés hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok jártas ezekben. Utánvéttel szeretnék küldeni egy csomagot, már letöltöttem az appot, be is állítottam, hogy utánvét (ez így

+400 ft lett) utána a "címzettnek járó összeg" helyre mennyit kell beírnom? Tudom nagyon buta kérdés, bocsánat:(

maga az az összeg kell amennyit kifizet majd nekem a vevő vagy a szállítási költséggel együtt értendő ez?

Teszem azt 3000 ft-ba erül amit én árulok, a küldés 1690Ft akkor ide csak a 3000 ft-ot kell beírnom vagy 3000+1690-et?


Nagyon köszi ha segítesz!!



2023. jún. 29. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted te vagy a címzett?
2023. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A címzett neked 4690et fog fizetni, hisz ráterheled a szallitas koltseget is
2023. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké, nem én vagyok a címzett, más opció viszont nincs ahová beírhatnám azt hogy akkor mennyit fizessen majd
2023. jún. 29. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem az appot és szerintem ez fordítási hiba lesz. Azt írja hogy adja meg az árat a címzett számára és utána azt, amit te írsz. Szerintem ide kell beírni.


Viszont ha tutifixre akarsz menni, menj be egy csomagpontra es ott segitenek feladni. Minden atvevopont egyben feladopont is

2023. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Szerintem is inkább bemegyek hogy biztos legyen:)
2023. jún. 29. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!