Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az OnSize weboldal eredeti...

Az OnSize weboldal eredeti cipőket árul?

Figyelt kérdés

Most speciál ezt akarom megrendelni:


[link]


de nem tudom hogy eredeti e, mivel minden máshol meg sokkal drágább.



2023. jún. 10. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Kamu az oldal, az árból látszik.
2023. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kamu
2023. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg más oldalakon és zoomolj rá. Néha a varás is elárulja, hogy kamu vagy eredeti.
2023. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Csak a 35.5 méret annyi, többi drágább. Rendeltem többször is, 100% eredeti. Számlát adnak róla, kamukat nem árulnak számlával.
2023. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Eredeti az oldal, csak azért látod olcsóbbnak mert kisebb méretet nézel. Szóval nyugodtan rendelj innen!
2023. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fulesbagoly50 válasza:
Eredeti, rendeltem már tőlük. Garanciát vállalnak az eredetiségre. Google értékelések és saját tapasztalat alapján csak jókat tudok mondani róluk.
2023. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vanteee_ válasza:
Az oldal megbízható, már többször is rendeltem tőlük és egyszer sem okoztak csalódást. Az ügyfélszolgálatuk nagyon kedves és közvetlenek voltak velem, amikor a csomagom után érdeklődtem, szóval csak ajánlani tudom őket!
2023. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Többször is vásároltam, utánvétellel. Soha nem volt semmi probléma. A cipők eredetiségére garanciát vállal az oldal. Én a google értékeléseket néztem első rendelés előtt. Aki kamut ír, az valszeg soha nem is vásárolt innen. :D
2023. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az általad linkelt panda Dunk 60k most az oldalon,legalábbis nekem.ezt hozta be. Ennél pont hogy ink. olcsóbban mennek. Szerintem nem kamu.
2023. dec. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!