Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni Budapesten...

Hol lehet kapni Budapesten széles lábfejre való cipőt/lábbelit személyesen?

Figyelt kérdés

Aki tudja legyen kedves minél pontosabb címet és megközelíthetőséget mondani, mert tömegközlekedéssel mennék.

De ha egy Bolt nevet tudok mondani az is jó már!

Nagyon széles lábfejem van, hagyományos boltokban nem találok cipőt vagy csak két számmal nagyobbakba fér bele a lábam. Jó lenne felpróbálni vétel előtt.


Köszönöm szépen.



2023. máj. 6. 09:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

1-es biztos nálunk könnyebben talál magának cipőt.



Munkavédelmi papucsom 38-as, elég széles, de a bolti cipő 40 amibe bele is férek. Mindegy több oldalról támadom a dolgot. Megnézem a boltokat amiket írtatok.

Ortopédiai oldalról, hogy varrassak magamnak az tuti jó lesz.

2023. máj. 10. 10:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia, ha véletlenül olvasod ezt, sikerel jártál? Ugyan ezzel a problémával küszködök, megörjít!
2023. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem igazán. 10-es válaszoló írta azt az oldalt, de nagyon drágák. És nincsen méret táblázat hozzá, hogy lássam milyen széles valójában a lábam, hányas méretet válasszak.

Őszintén szólva kértem az ortopédiára időpontot, fél év múlva tudnak fogadni. Minden évben egy pár lábbeli jár tb támogatással ami akár 80% is lehet.

Például magasabb szárú csizmát egyáltalán nem találok, pedig egy elég nagy bevásárlóközpontban voltam. 40-es se jön fel! Szóval október végén szerintem aktuális is lesz a csizma. Főleg, hogy még fazos is a lábam.

2023. jún. 19. 12:59
 14/14 anonim ***** válasza:

vivobarefoot


mérd le a lábad otthon az útmutató szerint

nem olcsó, de 100 napod rá hogy visszaküldd ha mégsem felel meg

2023. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!