Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete csőfarmernak kiszakadt...

Fekete csőfarmernak kiszakadt a térde. Úgy szeretném megoldani, hogy csipkerátétet varrok rá, de alatta valahogy el kellene dolgozni, hogy ne szakadjon tovább. Hogyan tudom ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Több ötletem is van, az egyik, hogy vékonyan a szakadást ragasztópisztollyal körbe "szegem". Ilyen esetben nem fog lepörögni a ragasztó? A másik lehetőség, ami eszembe jutott, hogy körbevarrom, mint a gomblyukakat szokás, de attól félek, szál mentén csak továbbrongyolódik. Egyéb ötletet is nagyon szívesen várok!
2008. dec. 28. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem inkabb korbevarras es csipkerata ;) .. En is igy oldottam meg nekem hatso zsebnel szakadt szet a barsony nacim meg regebben es bevartam es ra meg ravartam vmi mintas anyagot es meg felis dobta:)
2009. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!