Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehetek nőiesebb, ha alapvetőe...

Lehetek nőiesebb, ha alapvetően szorongó típus vagyok?

Figyelt kérdés
Kifejtem itt a kérdést. Az alapvető problémám az, hogy nagyon szorongok szociális helyzetekben, gyakran el is rontok beszélgetéseket, nem merek szemkontaktust fenntartani, rengeteg elfojtott komplexusom van, stb. Tudom, hogy ezen első sorban pszichológus illetve pszichiáter tud segiteni. Fiatal, 23 éves nő vagyok, de 15-6 nak néznek kb, ráadásul sántítva járok, ami miatt még gyámoltalanabbnak tűnök. Régebben nagyon unalmasan, kislányosan öltözködtem, de most szeretnék nőiesebb lenni, hátha az dobna valamennyit az önbizalmamon, viszont nem tudom, mennyire gáz úgy nőies cuccokat hordani, hogy alapvetően egy szorongó ember vagyok, és sajnos egyelőre kifelé is ez sugárzik, nem tudok mit kezdeni az aurámmal. Nevetséges lenne kislányos termettel, félénk/gátlásos kisugárzással nőies ( nem r*bancos ) öltözetben járni? Pl testhezálló ruha, kosztümök, elegáns szandál, magasszárú csizmák, smink? Mindig azt látom, hogy a lányok, akik így járnak, magabiztosak, határozottak.

2023. febr. 12. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Igen, nevetséges lenne. Pont most írtam egy hasonló kérdés alá, hogy a nőiesség belülről kell hogy fakadjon. A kisugárzás az alapja, erre lehet ráerősíteni a nőies, csinos öltözködéssel. De ha ez nem te vagy, csak fordítva fog elsülni és nevetséges bohócot csinálsz magadból.
2023. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Úgyhogy először inkább a belsődön dolgozz, és ne akarj a külsőddel olyan valakit mutatni, aki nem vagy.
2023. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen, inkább a belsőn kell dolgozni. Volt olyan időszak amikor én is azt hittem ha nőiesebben öltözködöm akkor más leszek, de csak egy nőiesen öltözkedő kislány lettem, inkább volt röhejes mint vonzó.
2023. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inget, blézert, elegáns zakót hordani egyik nőnek sem röhejes. A kisugárzáson persze dolgozni kell, ettől nem lesz meg hirtelen, de lehet kicsit tud segíteni. Ha nem is feltétlen szexisnek (ahhoz tényleg kell a kisugárzás, önbizalom), de egy komolyabb felnőtt nőnek könnyebben tűnhetsz így. De szerintem először próbáld kisebb dolgokkal: vegyél fel inget a farmerhez póló helyett, ha hátizsákot hordasz vegyél helyette egy kézitáskát, sminkből is elég egy bb krém + szempilla spirál + ajakápoló. Többet meg akkor, ha ezt már komfortosnak érzed. Egy szűk ruha, magassarkú kombináció lehet hogy csak még feszélyezettebbé tenne.
2023. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A "kislányos öltözködés" egyébként mit takar pontosan??
2023. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet az önbizalmadon dolgozni és nőiesen öltözködni egyszerre.
2023. febr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!