Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó ez az összeállítás vagy...

Jó ez az összeállítás vagy túlzás a mini egy házibuliba?

Figyelt kérdés

Házibuliba megyünk a barátommal szilveszterkor és még nem tudom igazán,hogy mit vegyek fel!Gondoltam egy miniszoknyára,fekete harisnya, az oldalán virágokkal,magassarkú csizma meg egy fehér,ejtett vállú felső.Ez nem túlzás?A másik összeállítás ugyan ez,csak egy fekete selyem térdnadrággal!Szerintetek melyik a jobb,vagy valami más ötlet?Milyen legyen a sminkem és a hajam?

Kérlek,hogy minél többen válaszoljatok!Köszönöm!


2008. dec. 27. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia!én nem tartom túlzásnak,bár nem tudom hány éves vagy de gondolom 20 körül és elég jó alakod lehet a választott ruhákból ítélve...szerintem egy bulin simán játszik egy ilyen szerkó...meg aztán pár pohár pezsgő után úgyse figyel rád senki...ez csak poén volt,szóval sztem nyugodtam felveheted ezt a szerelést.!jó bulizást!
2008. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a hajdat sztem tűzd fel valami elegáns stílusba,ez illene a ruhádhoz,és fújd be csillogós spray-vel,a sminked pedig lehet kicsit több,mint a hétköznapokon(ha használsz egyáltalán)de azért ne vidd túlzásba.google-ba írd be szilveszteri smink..-az első válaszoló-
2008. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nugodtan vedd fel a szoknyás összeállítást,ám nemtudom hogy nézne ki a harisnya, de nem biztos hogy jó ötlet a virágos,talán egy sima fekete harisnya jobb lenne. A szoknya milyen színű? Mert nemtudom mennyire passzol a fehér fölsőhöz,de mondjuk én ehhez a fekete összeállításhoz pirosat,lilát,ilyesmit tudnék elképzelni. Smink... Szrintem húzd ki a szemed feketével,szempillaspirál,egy kis csillogós szemhéjpúder is jöhet,olyan színű mint pl. a szoknyád :) Haj... Milyen az alapfrizura? Szerintem hagyhatod kiengedve esetleg kivasalhatod,vagy pár tincset begöndöríthetnél,ami passzol! :)
2008. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok és a barátom szerint jó alakom van!

A harisnyám olyan,hogy az oldalán egy vonalban végig kis ezüstös virágok vannak,szóval semmi extra,de szerintem szép.

A szoknya egy sötétebb színű farmerszoknya.

A hajam alapból félhosszú,barna,de szerdán megyek fodrászhoz egy kicsit megigazíttatni!

2008. dec. 27. 18:41
 5/7 A kérdező kommentje:

Akinek van még ötlete,az írjon!

Köszi!

2008. dec. 27. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vedd fel a szoknyát a harisnyát és a magassarku csizmád :) az tökéletes, de felsönek valami feszülöst vegyél ami kiemeli az idomaid :DD mivel egy szexi szoknyához és cipöhöz olyan felsö is való, az ilyen ejtett vágásu felsök pedig ha egyre gondlunk tul lazák és inkább olyan vaágnyak, egy farmerhoz meg egy lapostalpu cipöhöz eléggé jol állnak :)

a hajad nemtudom milyen szinü például ha festett és két szin van benn például alul más szinübb akkkor nyugodtan a felsö réteget felülre teheted, ha van frufrud akkkor azt hagyd elöl.. és mindenképp vaasald ki a hajad ;)

a szemed pedig sötét legyen huzd ki szemhéjad feketetussal és például sötét kék szemhéjpuder alá arcpirosito pedig szexibbé tesz :)

2008. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon-nagyon jó tippem! Imádják a nők:)


www.youtube.com


itt a keresőbe beírod, hogy "hair tutorial", és kidob csomó hajformázási, és -elkészítési lehetőséget, rövid, hosszú, vagy éppen göndör hajra.


De ha a "makeup tutorial"-t írod be, akkor pedig hasznos videókat nézhetsz meg, amin lépésről-lépésre bemutatják a sminkeléseket.


Nézzetek rá, és egész nap azt fogjátok böngészni!

2008. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!