Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma megyek az arénába. Vannak...

Ma megyek az arénába. Vannak már akciók?

Figyelt kérdés
Főleg a zara bershka pull and bear érdekelne.. V sztetek milyen ruhát vegyek 10000 ft-bol?
2010. okt. 2. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 10rugóból a Jeans Clubban szoktam vásárolni,a fennt említett boltok közül a Bershkában az akciós részlegen, ami mindig van.. multkor vettem egy farmert 2500 ft-ért és tökjólnézki. Zarában nem szoktam vásárolni.. P&B-ben pedig felsöt vennék a helyedben, mert azokat még találsz 3-4 ezerért is.. DE szerintem ott is van folyamatos akció.. meg most még a nyáriak talán.. bár már október van, de szerintem még mindig van.. az a baj, hogy régen voltam, majd most fizetéskor.. :P :P

Jó vásárlást!

2010. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Már"?

Még csak most hozták be az őszi-téli kollekciókat az üzletekbe, december végéig ne is álmodj kollektív leárazásról...


Szezonális akciók ugyan vannak, de nem fogod eldobni az agyad sem a választéktól sem az árengedménytől.

2010. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megyünk 1ütt?
2010. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!