Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein-es pulcsikkal (sweatshir...

Shein-es pulcsikkal (sweatshirt) és farmerekkel tapasztalat?

Figyelt kérdés

Eddig még nem rendeltem ilyeneket, csak más ruhaneműt. Az erdekelne, hogy milyen a sweatshirt-ök anyaga. A leírás szerint 100% polyester. Nagyon rossz vagy vállalható? Az itthon kapható pulcsikban csak 40-50% polyester van, vagy még kevesebb, a többi pamut.

Illetve a farmereknek tényleg annyi a derékbősége amit oda írtak. Sajnos pont 2 méret között lenne nekem ideális, így 2-3 cm plusz vagy minusz nem jó.

Konkrétan ez a pulcsit szemeltem ki:

[link]



2022. nov. 22. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak sheines cuccaim az anyagukat eddig nem is figyeltem, nem rosszak amúgy

Viszont nem szivesen vásárolok ott mert sokan mondják hogy szemét az a ruha. Meg sok ilyen angol videó kering róluk a neten..

2022. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon ki kell fogni :/ sokszor rendeltem mar, volt olyan ami kapasbol kukaba ment es penzkidobas volt, de olyan is van amit imadok es hordom. A tapasztalatom a farmereknel hogy nem annyi a derekboseg, nagyon elvannak meretezve. Inkabb rendelj kisebbet es nezd meg masok miket irtak rola/milyen kepeket toltottek fel, de en nem kockaztatnek ><
2022. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!