Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden nadrág bő rám. Mit...

Minden nadrág bő rám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lehető legkisebb felnőtt méretet próbálom venni, de még így is a nagyja bő rám.


21/F



2022. nov. 15. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%

Gondolom te is a divatosan szűk, feszülős super-skinny fazont szereted, mint mostanában a legtöbben, én is. :)


Huszonévesen én is nagyon vékony voltam, úgyanígy bő volt rám a legkisebb 28-as méret is férfiből. Ezért én női farmereket hordtam, azokból mindig találtam jó méretet ami rendesen rám passzol mindenhol. Ráadásul a női farmerek sokkal szreccsesebbek is, jobban nyúlnak, így sokkal jobban felveszik az alakot, emiatt jobban is néz ki. :)

Értelemszerűen olyan női farmereket választottam amik szolidabb fazonúak és színűek, és így inkább mondhatni uniszex farmernek mint nőinek. Évekig ezeket hordtam, még most is van belőle amit hordok, csak jó tapasztalataim vannak velük.

2022. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

öhm...

ugye tudjátok hogy a feszülős nadrág már rég kiment divatból? úgy értem legalább másfél két éve

próbáltál már kicsit direkt bővebb nadrágokat hordani? sokkal stílusosabbak, és neked is jobban állhat

de ha ragaszkodsz a skinny-hez akkor próbálj meg edzeni lábray akkor talán tudsz egy kis izmot építeni oda

2022. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem meg pont hogy nem ment ki a divatból, hiszen egyre nagyobb a választék az egyre szűkebb férfi super-skinny fazonokból. Pont hogy egyre nagyobb divat, és egyre több fiú, férfi fel is veszi ezt a fazont. :)


Aki vékony vagy normál alkatú, azoknak kimondottan jól állnak ezek.


Amúgy meg ha kiment volna a divatból, én akkor is hordom tovább, mert nekem nagyon bejön így is, úgy is. :)

2022. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Aszexuáliséknál nyugodtan kimehet a divatból, akik értik mi az, hogy rágerjedni egy test formájára, nem fognak suhogós zsákokban tündökölni.
2022. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

2.

Öhöm.. a lányoknál valóban kiment a divatból, látjuk is.

De fiúk nem zsákokban járkálnak mint ezek a megtévelyedettek.

2022. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Gatyás tyúkok.
2022. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

5

öhm... (igen, nem öhöm)

oké, felőlem járkálhattok feszülős nadrágban, de akkor se néz ki jól

és aki követi a férfi divatot, az tudja hogy igenis kiment, a világnak elege lett abból hogy a lábformátokat bámulja

2022. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7.

Szerinted mások miatt viseljük?

Nekem kényelmes például, ezért inkább ne hordjam? Feleljek meg az idegeneknek?

2022. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

8.

Az az érdekes, hogy akármilyen fazon van éppen divatban, mindig azt hallom, hogy mert nekem kényelmes. Akár szűk, akár bő, akár tüdőnadrág, akár csípőnadrág, akár fiú, akár lány. Vagyis ilyen alapon mégiscsak mindegy lenne, akkor meg már öltözzön fel egy férfi rendesen és ne nézzen télen úgy ki a téli kabátban, mint egy alma, amibe beleszúrtak 2 fogpiszkálót.

2022. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem unod még ezt a lejárt hasonlatot?

A nők is pont így néznek ki.

Én mindég szűket hordtam, az áll jól és ha leülök, nem kell húzogatni a térdnél.

A bő szárú most a hideg időben kifejezetten előnyös.

2022. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!