Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire illendő vintage...

Mennyire illendő vintage ruhát adni ajándékba?

Figyelt kérdés

Budapesten van egy vintage shop, amit egyszerűen imádok, van is pár cuccom onnan. Szoktam látni nagyon szép poncsókat, és azon gondolkozom, hogy ajándékba vennék barátnőmnek egy olyat, ami nagyon illene hozzá. Viszont nem vagyok biztos benne, hogy ildomos-e vintage ruhával meglepni valakit. A fast fashion boltokat amennyire lehet, elkerülöm, inkább a vintage boltok és a second hand híve vagyok egy ideje.

Születésnapra csak vadiúj dolgokat lehet adni egymásnak? Régóta barátnők vagyunk, úgyhogy kapott már tőlem könyvet, kozmetikai termékeket, belépőjegyeket stb. Most valami különlegesebbet szeretnék neki adni. Köszi, ha válaszoltok :)



2022. szept. 6. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel baj, én például örülnék neki mert illik a stílusomhoz.

23/L

2022. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék neki mert egy különleges, egyedi ajándékkal kedveskednél.
2022. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó, főleg ha illik hozzá. Én is most vettem barátnőmnek egy sálat a hádában, mert rögtön eszembe jutott róla.
2022. szept. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
melyik ez a vintage shop? imádom ezeket de alig találok jókat::( többet is ajánlhatsz vagy a kommentelők, örömmel fogadnám!:)
2022. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Retrock és Szputnyik, ahol sokat nézelődök, plusz a Práter utcaiba tervezek menni mostanság,mert még sosem voltam.
2022. szept. 7. 13:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Illetve van még egy,ahol nem voltam,de egyszer biztos bekukkantok: Royal Vintage a Király utcában.
2022. szept. 7. 13:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb méretű férfi ruhák vannak arra?
2022. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vannak férfi ruhák is, igen. :) Bár azon az oldalon nem szoktam nézelődni.
2022. szept. 13. 08:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi.
2022. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ha a lányhoz illik akkor semmi baj vele. Én is orülnék neki.
2022. szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!