Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » (F) Ha női fehérnemű boltban...

(F) Ha női fehérnemű boltban saját magam számára szeretnék alsót (pár tangát venni) és lenne pár kérdésem, meg szét szeretnék nézni milyen fajták vannak akkor az eladók mennyire lennének segítőkészek, vagy kicsit hülyének néznének?

Figyelt kérdés
Nem csipkés meg csillogó mit tudom én milyet szeretnék, csak pár normálisat. Pl olyan helyeken üzletekre gondolok mint a Tezenis, stb.
2022. aug. 18. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne női tangát vegyél, nincs fizikai hely a csomagnak, léteznek férfi tangák
2022. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, de elől ránézésre akadnak nagyobbak is.


Meg jobban is tetszenek a női darabaok mint a férfi, és olcsóbbak is.

2022. aug. 18. 14:31
 3/6 Metionin ***** válasza:
73%
Biztosan segítenének, az a dolguk. Az már emberfüggő, hogy miután elmentél, kibeszélnek-e de le kell szarni. Olyan helyen, ahol gyakran megfordulnak férfiak akár saját részre akár a barátnőjüknek vásárolnak, szerintem nem csinálnak belőle ügyet.
2022. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Miért néznének furán rád?

Sok nő hord férfi ruhákat, már megszokták a felcserélődést.

Hála a nőknek…

2022. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Ne mondd hogy magadnak lesz, és akkor nincs benne semmi, sok pasi vesz fehérneműt a párjánam.
2022. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb a méretet fogják neked megmondani.Egyeként mit varsz?Hogy leültetnek és kiselőadast fognak neked tartani hogy melyik mennyire jó,milyen szövese van,meghogy eppen Dórikán is ilyen van és mindjárt megmutatja??

Nem kell ezt túlragozni.Bemész, leveszed oszt megveszed.

Veled se mennék sehova vasarolni mert fél napig tartana mire eldöntöd hogy megvegyél e egy zoknit, meg bugyit magadnak.

2022. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!