Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az normális,hogy ha felemelem...

Az normális,hogy ha felemelem a kezem,akkor kilóg a hasam alja?

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok,80 kg sportos testalkatú,de most egy kicsit híztam,és főleg a hasamon látszik meg. Általában m-es méretű pólókat,pulcsikat hordok,max l-es valamelyik gyártóból.Az normális ha pl egy m-es pulcsi mindenhol jó,vállban,hátban,karban,de ha felemelem a kezem,akkor kilóg a hajas alja.olvastam,hogy ha felemeljük a kezünket,és kilóg a köldökünk,akkor nem jó az a méret,de elvileg akkor jó a hossz,ha csipő alá ér 1-2 centivel.És a pulcsijaim bőven csipő alá érnek,és ennek ellenére is kilóg a hasam.De egy l-es pulcsinál,sőt még egy xl-es nél is kilóg,csak azok meg már lógnak a vállamnál és a hátamon.Ha teljesen lapos lesz a hasam,akkor már nem fog kilógni ha felemelem a kezem?Vagy mindenkienk kilóg a hasa a felsőből ha nem 5 számmal nagyobb méretet vesz fel?

2022. júl. 1. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kilóg a hasam ha felemelem a karomat, én 168 cm vagyok és m-es cuccokat hordok. Ha téged nem zavar, akkor nem baj szerintem :)
2022. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, mint a pofon: ne emeld fel a kezedet 😃
2022. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
persze,pl a buszon hogy kapaszkodjak?🤣
2022. júl. 1. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Üljél le. Istenem, hogy lehetsz ilyen életképtelen...
2022. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell agresszívkodni
2022. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ejnye, ezért hízol 😃 Mert idegsokkos vagyol.
2022. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!