Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a köpenykabá...

Mi a véleményetek a köpenykabátokról?

Figyelt kérdés

Tudom, nem igazán aktuális a kérdés, hiszen nyár van... de nagyon-nagyon régóta szerettem volna egy köpenykabátot, mert nagyon nőiesnek tartom őket mégis ilyen medieval-fantasy világ beütése van.

Talán legutoljára 2020 vagy 21 őszén/télén lehetett újra divat, de akkor nem mertem venni, mert féltem, hogy kinéznének az utcán benne.


Ti mit gondoltok az utcán viseletes köpenykabátokról? Itthon viszonylag ritkán láttam, hogy bárki ilyent hordana, de pinteresten, google-be egy csomó képet látni.



2022. jún. 22. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Kép? Pontosan mire gondolsz. Van többféle.

Ami poncsószerű, van helye a karoknak, vagy összezárható az eleje, az szerintem jó.

Ami tényleg csak egy köpeny, a karnak nincs nyílás, nem lehet összezárni, azt nem tudom, hogy hogyan/hova lehetne hordani. Szétfújja a szél, leesik a válladról, ha megmozdítod a karodat.

2022. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HoneyBunny ***** válasza:
En tudom mirol beszelsz es IMADOM! Szerintem nagyon kulonleges darab, tavaly kattantam ra telen, be is szereztem 3 darabot. Lehetsz vele elegans, vagy laza, darkos, vagy fantasy-s.
2022. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!