Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak olyan sokan...

Miért hordanak olyan sokan (például hírességek, sportolók is) Calvin Klein boxert? Tényleg annyira jók? Ha igen, miért? (Elsősorban olyanok válaszát várom, akiknek van konkrét tapasztalatuk ez ügyben, de más is reagálhat persze)

Figyelt kérdés
Illetve kinek melyik/melyek a kedvenc boxeralsó márkája/márkái? Melyek a legjobbak ár-minőség arányban?

2022. jún. 12. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb híresség, sportoló, stb. számára jelentőséggel bír, hogy a neki tetsző (vagy az őr szponzoráló) márkákban díszelegjen.

Tök más terület, de pl. szerinted a Red Bull Forma 1-es csapatában azért iszik mindenki Red Bullt, mert 100%-ban az a kedvenc energiaitaluk? Vagy pl. az USA-ban az egyetemi professzorok miért mindig Apple notebookokkal mutatkoznak? Vagy mert valami szponzori előírásnak tesznek eleget, vagy mert státuszszimbólum. Persze, az is lehet, hogy egyszerűen azért, mert tényleg az a márka a kedvencük.

2022. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1-es

Teljesen jogos felvetés! A kérdést nem a sportolókra, hírességekre akartam kihegyezni egyébként, csak példaként megemlítettem őket. DE köszi a választ!

2022. jún. 12. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiket láttál, általában okosan elhelyezett pr fotók.


Ez klasszikus esete annak a márkának, ami luxusabbnak akar tűnni mint ami, ezért beülteti magát a hírességek ruhatárába. Egy igazából luxus darab nem lesz vastagon körbedekorálva márkanevekkel.



És igen, ezek kb mind olyan emberek, akik ezt ingyen kapják, a hétköznapokban viszont ők se ezt hordják.

2022. jún. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Mert azt hiszik attol lesznek menok. Szerintem tularazott.

Nagyreszt j oresst hordok, azok sokaig birjak

2022. jún. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is van pár calvin klein boxerem. Egyébként semmi különös nincs benne. Olyan, mint a többi.

18F

2022. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó minőségűek, tartósak a Calvin Klein alsók és divat meghatározó a sok reklám miatt.

Természetesen túlárazott, mint minden felkapott márka, de én így is nagyon szeretem a boxer és a sportalsó termékeiket.

F17

2022. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!