Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mások is voltak ilyen helyzetben?

Mások is voltak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Fiús a testalkatom, nincsen olyan szép gömbölyű popsim, és 36 hetes kismama vagyok... Nagyanyám állandóan csöszöget hogy nyomorék vagyok és ruhában kéne járjak... Nem áll jól a pocak, hányingere van tőlem...már olyan szinten vagyok hogy félek kimenni az utcára...gyermekkoromtol ő nevelt fel, de dicsérni sohase dicsért, enni - innivalorol gondoskodott csak, több semmi, sokat kritizált és állandóan a fejemhez vágja a szüleimet

2022. jún. 1. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos erre a mentális állapotodra akartál gyereket vállalni?
2022. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Ha mindig ilyen volt, akkor mit csodálkozol? Egyszerűen engedd el a füled mellett vagy csak simán ne találkozz vele. Legalább neki sem lesz hányingere. Ami meg a popsit illeti, azon lehet javítani sporttal de az a te magánügyed.
2022. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
A másik meg "nem áll jól a pocak" - minden rosszindulat nélkül, az mégis kinek áll jól? :D A terhesség velejárója, szükséges rossz, nem divatkellék, amit felvettél, mert szerinted jól áll...na meg nem is tart örökké. Eszem megáll.
2022. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ez az ő problémája, nem a tiéd.


Valószínüeg baśsża a csőrét, hogy fiatal meg vékony vagy, ha lenne feneked akkor meg az lenne a baja.


Elköltözni nem tudsz? Ebbe a közegbe én nem szülnék gyereket...

2022. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!