Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek magassarkú cipőt...

Felvennétek magassarkú cipőt 180 cm magasan?

Figyelt kérdés

Ugy tetszenek a magassarkú cipők (max 5cm sarkúak), de mivel 180 cm magas vagyok igy nem merem elvenni őket. Az összes barátnőm kisebb nálam. És nem tudom mit szólnának az emberek.

Az egész családom 160 cm magas :S

21L


2010. szept. 18. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy hogy 180 vagy 185 centi vagy szóval ilyen 5 centi körülieket felvennék én is magas vagyok 173 centi de vannak 2-6 centi közötti cipőim szóval nyugodtan vedd fel őket nem lesz feltünő a különbség 10-15 centinél persze más lenne,
2010. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attól függ...én pl 175 cm vagyok, vannak magassarkúim,nem sok, van 6 cm-es is.De igazá nem szeretem....csak alkalmakra veszem föl, néhány órára.

Nekem is nagyon tetszenek, de idegesít, meg kényelmetlenül érzem magam, mikor minenkiél annyival magasabb vagyok.

Legjobban a laposban érzem magam, a töre sarkúk se rosszak, de hétköznap inkább laposat hordok.Úgy is lehet csinosan öltözködni.

De ez alkat kérdése is...meg nekem pl hamar megfájdul a hátam a túl magas cipőben....

de ha Te jól érzed magad benne, akkor hordjad, ne foglalkozz vele hogy magasabb vagy mint az átlag.Amúgy barátod van?csak azért, hogy ha igen, akkor ő milyen magas?

2010. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
törpe sarkút akartamírni:)
2010. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én nem venném fel, engem zavarna a magasságom. de ha te jól érzed magad vele akkor simán :D

17/L

2010. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 187 vagyok, és felvennék, dehát pasi vagyok, és 46-47 a lábméretem, szóval duplán esélytelen :D


Komolyan: nincs gond a magas lányokkal, nálam 5 centiben is alacsonyabb lennél, viszont feltűnő lennél, ami nem feltétlenül rossz.

2010. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nincsen barátom, szóval ez nem probléma .

csak sajnos az összes barátnőm alacsony, és így kitűnnék a tömegből nagyon

2010. szept. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!