Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól néz ki a térd felé érő,...

Jól néz ki a térd felé érő, magassarkú, fekete csizma?

Figyelt kérdés
Feszülős, velúr anyagból van, 10cm sarokkal. Nem vagyok az a cicababa tipus, a ruháim szerintem ellensúlyozzák. A magas sarok kell, mert nagyon kicsi vagyok. De jól néz ki egyáltalán az ilyen? Nem túl sok? 15/L
2010. szept. 18. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon rühellem a tűsarkú mindenféle formáját. Ha olyanban van 1 lány rendesen el megy tőle az életkedvem is. Térdfölé érőben csak a lapos sarkű tetszik.

18/F

2010. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem viszont teccik.:D aza new yorkeres?
2010. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Deichmannba vettem. Igazából a szára miatt kérdezem inkább, hogy jó-e. A barátom 30 centivel magasabb nálam, neki nincs ellenére a magassarkú, tehát inkább azt választok.
2010. szept. 18. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt nőn is k*rvásan hat egy olyan csizma, nemhogy egy 15 éves kislányon.
2010. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem fel lehet hozzá szépen öltözködni.:D
2010. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért a kislány szót használjuk már olyan 10-12 éves korig...
2010. szept. 18. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Rám 18 éves létemre is mondják, hogy kislány... És nincs ekkora öntudatom, hogy így kifakadjak. Amúgy szerintem sok, de te tudod, "felnőtt nő" létedre csak el tudod dönteni...
2010. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést kérek a hölgytől, azt hittem elmondhatom a véleményemet, ha már megkérdezte.
2010. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!