Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szinházba??

Mit vegyek fel szinházba??

Figyelt kérdés

Jövőhét pénteken(2022.05.20) színházba megyünk az osztályal.

Semmi kedvem sincs menni.Gondolkoztam valamit behazudok ammi nem halasztható.

De ha mégsem hazudok, akkor mibe menjek mert ünneplőt csak 2 alkalommal veszek fel:-évnyitó és ballagás.

Farmera gondoltam .

Ti mit javasoltok??

(ui.:fiú)



2022. máj. 10. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nehogy farmerban menj, nagyom max feketében, de sokkal jobb lenne egy szövetnadrág. Hozzá valami elegáns inget, de nem kell ünneplőt venni, az nem szokás.
2022. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
83%
Régóta járok színházba, teljesen vegyesen öltöznek az emberek. A férfiak vesznek öltönyt, nyakkendőt, és farmer-pólót is. Nyugodtan mehetsz farmerban és pólóban vagy bármilyen ingben a farmerhoz. Az edzőcipő is mehet.
2022. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Minimum, ne legyél proli! [link]
2022. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Én is sokat járok színházba. A farmer teljesen bevett dolog, de azért inkább egy inggel vedd fel. persze attól is függ, milyen színházba mentek.
2022. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4. Válaszoló:


*OF:Salgótarjánba megyünk egy színházi előadásra. Az előadás a Városi Sportcsarnokban lesz. A címe: "Szeretve mind a vérpadig" .


Azt tudni kell, hogy ez tankerületes, és nem osztálykirándulásos!!


OF=Osztályfőnök

2022. máj. 10. 20:36
 6/11 anonim válasza:
74%
Nyugodtan mehetsz farmerban és ingben. Gondolom délelőtti vagy kora délutáni előadás lesz. A farmer lehetőleg sötétebb színű legyen, ne túl koptatott, rojtozott. Nem kell a klasszikus ünneplő. Voltam már tanulókkal ilyen helyen, tapasztalat. Ha lehet ne sportcipő legyen, de egy utcai cipő megfelel. Tehát légy elegáns.
2022. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ma már az emberek abban mennek színházba, amiben csak akarnak.

Nem beszélve arról, hogy néhányan ki vannak öltözve", de roppant ízléstelenül néznek ki így is. Amellett, hogy látszik, nem mindig érzik az adott cuccban jól magukat.

Én farmerben nem mennék, de nem te leszel ott egyedül ebben, az tuti. És, ha ebben vagy önmagad, hát ne tagadd! Lényeg, legyél tiszta, illatos, ápolt.

2022. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy sötét farmer, egy blúz...
2022. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8as vagyok

Mármint hogy egy elegánsabb póló

2022. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy elegánsabb póló" cooltúra felirattal😂
2022. máj. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!