Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű öltönyt vegyek?

Milyen színű öltönyt vegyek?

Figyelt kérdés

Esküvőre megyünk, párom egy burgundi ruhát vett magának, így nekem kéne ehhez igazodni. Sötétkék vagy bézs öltönyt vettem volna, de azokhoz nem tudom mennyire illik a burgundi nyak- és zsebkendő. Sötétkék öltöny mellé barna cipő, öv és óraszíj volt tervben.

Esetleg egyéb ötletetek van, hogy mi működhetne a párom ruhájával?



2022. máj. 4. 14:34
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
47%
Kiràlykék, jó lesz az.
2022. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mindkét eredeti opciód megy a burgundihoz, én talán a bézst kicsit jobbnak érezném. A barna kiegészítők is teljesen jók hozzá. Esetleg ha olyanok a tónusaid/ízlésed akkor a szürke sem rossz, de ahhoz inkább fekete kiegészítőket párosítanék.
2022. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Navy blue öltönyhöz nem olyan gáz egy bordóvörös nyakkendő meg pocket square.
2022. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Világos bőrű vagyok, világos vöröses hajjal. ezért gondoltam, hogy a sötét öltöny egy fokkal talán jobb lehet.
2022. máj. 5. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A bécs marha ízléstelen. Kicsit ilyen felvágós falusi prosztó hangulata van.
2022. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A bézs talán kicsit kevésbé formális, mondjuk egy nyakkendő nélkül, mint a navy blue
2022. máj. 5. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!